Hemen Yaz
Hemen Ara

Öğrenci Yorumları

Aslıhan Yıldırım
Aslıhan Yıldırım
Google Yorumu

Başta Şişli Amerikan Kültür öğretmenleri olmak üzere Batuhan Bey ve tüm ekibe teşekkür ederim.

İrem Demir
İrem Demir
Google Yorumu

Hocalardan, yönetimden ve verilen eğitimden çok memnunum. Öğretmenler çok ilgili, sinir sistemi çok iyi hem yerli hem de yabancı hocalar işinde uzman. Gidecek olanlara tavsiye ederim.

Betül AKSU
Betül AKSU
Google Yorumu

Öncelikle herkese merhaba. Görülüyor ki yapılan bütün kötü yorumlar ödemeyle ilgili. Siz eğer sözleşme imzalayıp ödeme yapmazsanız bu kurumun yasal hakkı olduğundan hukuki süreç başlatır. Hangi kuruma giderseniz olacak şey budur. Ben 2 aydır ders alıyorum ve daha önce de İngilizce kurslarına gittim. Kurumsallık ve ders açısından en iyi kurs diyebilirim. Özellikle de Berk hoca hem akademik olarak hem de ders işleyişi açısından en iyi hoca bana göre. Gelirseniz kesinlikle pişman olmazsınız. Ayrıca haftanın her günü de grup dersleri var ve onlar da en az normal dersler kadar eğlenceli ve faydalı geçiyor. Yani kısacası bir dil kursu arayışı içindeyseniz hiç tereddüt etmeden buraya gelin derim.

Ceyda Demirbaşoğlu
Ceyda Demirbaşoğlu
Google Yorumu

Benim için sık sık gideceğim için konumu önemli ki yeri çok merkezi, içeriye adım attığınızda yepyeni ferah bir merkez, danışmanlara istediğim zaman ulaşabiliyorum, dersler de yetkin öğretmenlerle uygulamalı ve interaktif içeriklerle keyifli geçiyor, kendimi geliştirebildiğimi görüyorum. Kurumsal olarak sözleşme profesyonel izlenim vererek iki tarafı da koruyor her ödeme sorumluluğu gibi düzenli olursanız hiçbir sorun yaşamadan yabancı dil konusunu günümüzde artık halletmiş ve avantajlarını görüyor olursunuz. Özverili çalışmaları için kesinlikle tavsiye ederim.

Ceren Bayanay
Ceren Bayanay
Google Yorumu

Gelirken çok tereddüt ettiğim fakat sonrasında koşarak geldiğim bir kurs. Özellikle Bukin hocanın ilgisiyle İngilizce öğrenmemeniz mümkün değil :)

Lezima Yılmaz
Lezima Yılmaz
Google Yorumu

3 aydır yaklaşık olarak eğitim alıyorum fazlasıyla öğretici ve akılda kalıcı geliştirici bir eğitim kurumu Bükin hocama burdan selamlar ♥️

Tunahan Özdur
Tunahan Özdur
Google Yorumu

Şişli Amerikan Kültür'den birebir özel ders alıyorum. Türk hocalarla ve yabancı hocalarla birlikte eğitimimi destekliyorlar. Batuhan bey ve bütün kadroya çok teşekkür ederim.

Ece Özgül
Ece Özgül
Google Yorumu

Bir sürü kurs ile görüştüm. Bu kursun ilgisi, güler yüzü beni buraya bağladı diyebilirim. Eğitim sürecim bitmedi fakat aldığım ilk dersten beri ilerlediğimin farkındayım. İstediğiniz seviyeye gelmeniz için herkes elinden geleni yapıyor. Kesinlikle tercihiniz burası olmalı.

Dilara Çetinkaya
Dilara Çetinkaya
Google Yorumu

Eğitimden çok memnunum 6 ayda güzel bir ilerleme katettim. Ve basladıgımda hic bilmiyordum. Kesinlikle tavsiye ❤️❤️

Sıla Akbulut
Sıla Akbulut
Google Yorumu

Kaliteli ve verimli bir eğitim süreci için tercih edebilirsiniz.Kurumdaki işleyiş ilgili ve yardımsever. İlgili hocalarıma ve danışmanlarıma teşekkürler.

Açelya Yılmaz
Açelya Yılmaz
Google Yorumu

Derslerimizden çok memnunuz. Batuhan Bey çok ilgili. Derslerimiz çok iyi ilgi alaka her şey çok iyi. İngilizce öğrenmek istiyorsanız ilk tercihiniz burası olmalı.

Damla Temizel
Damla Temizel
Google Yorumu

Gerçekten harika bir kurum. İngilizcemi geliştirmek için sizi seçtiğim için çok mutluyum. Hocaları çok ilgili ve başaralı. Herkese tavsiye ediyorum.

Musa Kılıç
Musa Kılıç
Google Yorumu

Konum olarak güzel bir eğitim olarak çok iyi eğitmenleri ve çalışanları her konuda yardımcı oluyorlar gitmenizi tavsiye ederim yabancı hoca kadrosuda çok iyi ödeme koşulları nda kolaylıklar sağlanıyor 🙏

Gamze Erdem
Gamze Erdem
Google Yorumu

Eğitim/öğrenme için açık ve net olmak lazım, çekinmemek lazım bence, en basit olduğunu düşündüğüm soruyu bile utanmadan sıkılmadan sorabiliyorum, samimi ve yardımcı ekibinize çok çok sevgiler :)

Emre Arslan
Emre Arslan
Google Yorumu

Egitimi son derece güzel ve etkili çalışanları ve hocaları güzel yüzlü biryer kesinlikle dil egitimi için gidilmesi gereken ender yerlerden

Ozan Akgüç
Ozan Akgüç
Google Yorumu

Çok güler yüzlü ve ilgili olduklari için teşekkür ederim. Satış danışmanı Şükrü bey cok yardimci oldu. Gönül rahatliğiyla gidip bilgi alabilirsiniz.

özlem Subay
özlem Subay
Google Yorumu

53 yaşında emekliyim ingilizcemi geliştirebileceğim sıkılmadan keyifle karşılıklı diyaloglarla hızlı bır sekılde katkıda bulunabılecek vır yer arıyordum dogru adresı buldum tavsıye edıyorum

Uğur Onat Bektaş
Uğur Onat Bektaş
Google Yorumu

3 kere kurs değiştirmiş biri olarak eğitimini ve idari kadrosunu en başarılı bulduğum kurs :))